שירותים ופתרונות

שירותים מבוססי רשת קרא עוד

אם אתה יודע מה אתה צריך באינטרנט – המומחים שלנו יבנו את זה עבורך. אם אתה עדיין לא יודע, אנחנו נעזור לך להגדיר את הפתרונות הטובים ביותר בשבילך ואז נבנה אותם. YCS מציעה מגוון רחב של פתרונות עסקיים מבוססי אינטרנט – שילוב מנצח בין חזות מרשימה ותפעול פשוט ונוח. הפתרונות הטכנולוגיים שלנו כל כך ידידותיים ונוחים לתפעול, עד שקשה להבחין כמה תחכום וחדשנות מסתתרים מאחוריהם. הודות לפתרונות אלו באפשרותך לספק ללקוחותיך מגוון רחב של שרותי מסחר און-ליין, בכל רחבי העולם, 24 שעות ביממה.

זהות חזותית קרא עוד

כדי לבדל את עצמך ממתחריך, אתה חייב לפתח מיתוג וזהות ייחודיים. הדימוי החזותי של העסק ומוצריו הם תעודת הזהות שלו - חלק בלתי נפרד מן האסטרטגיה התקשורתית, השיווקית והמותגית של כל חברה. התדמית המועברת באמצעות העיצוב. אנו ניצור עבורך זהות חזותית ייחודית שתשקף את מהות החברה ותבטא את המוניטין שלה.

עיצוב למדיה מודפסת קרא עוד

עיצוב למדיה המודפסת מכסה מגוון רחב של פורמטים, החל ממודעות למגזינים, דרך עלונים לתערוכות ועד שלטי חוצות. YCS מתמחה בכל הפורמטים וערוכה לתת לך שרות מלא. אנו נלווה אותך לאורך כל הדרך, משלב הרעיון והפיתוח ועד להדפסת המוצר המוגמר.

מסחר אלקטרוני קרא עוד

בכלכלה העולמית התחרותית, אינך יכול להישאר מאחור. האפשרות לנהל מסחר און-ליין היא תנאי הכרחי לנוכחות מתמדת בשוק. המסחר ברשת מאפשר לחברה לנהל את עסקיה מסביב לשעון ומסביב לעולם, ובמקביל להשקיע זמן בתחומי הליבה של העסק.

עיצוב אריזות קרא עוד

האם המוצר שלך זוכה לאריזה שמגיעה לו? YCS תעצב למוצריך אריזה שתבליט את יתרונותיו ותבטא את אסטרטגיית המותג שלך. האריזה עושה את המוצר. לעיצוב האריזה יש משקל מכריע בהחלטת הרכישה של הקונה הפוטנציאלי. אריזה המתוכננת היטב לא רק מגנה על המוצר, אלא משפרת את תהליך המכירה ומאפשרת למוצר להתבלט על המדף מול מתחריו. עיצוב אריזה כרוך בשימוש באילוסטרציה, צבע, טיפוגרפיה, חומרי אריזה שונים ובניית המיכל העוטף. YCS מספקת שירות מלא לעיצוב אריזות, משלב הקונספט ועד הייצור בפועל.

עיצוב לתערוכות קרא עוד

תערוכות הן מרכיב חיוני בפעולות השיווק והמכירה של החברה. באמצעותן תוכל להבליט את העסק שלך ולהאיר את יכולותיו. ההשתתפות בתערוכה מספקת לך יתרון משמעותי בכך שהיא מפגישה אותך עם קונים פוטנציאליים ומעבירה להם באופן בלתי-אמצעי את המסרים השיווקיים שלך. הצגה תדמיתית מרשימה היא אחת הדרכים הבדוקות למשוך מבקרים ולהתגבר על עייפותם, גם בתערוכות עתירות מציגים. אנו נעצב עבורך ביתנים, עמדות תצוגה וחומרים שיווקיים משלימים בעלי נוכחות חזותית חזקה, שימשכו את המבקרים, יבדלו את החברה ממתחריה ויעבירו את המסרים השיווקיים שלה באופן ברור וממוקד.

עסקים בצמיחה

מקים עסק חדש? תן לנו לתת לך תנופה, עם מגוון פתרונות שילוו אותך כל הדרך להצלחה.

מעצבים אחרת

אל תהיה כמו כולם. העיצוב שלנו יציג אותך באור חדש.

להמשיך בהצלחה

אם הגעת לעמדת יתרון – שמור עליה! אנחנו כאן כדי לעזור לך להמשיך קדימה.

לראות את כל התמונה read more

תכנון אסטרטגיית עיצוב לטווח ארוך ישמור את המותג שלך ממוקד ובולט לאורך זמן.

מודעות לסביבה read more

על רקע המודעות הגוברת לשמירה על הסביבה, לקוחות מעדיפים לעבוד עם מותגים המשדרים חשיבה סביבתית.

לעבוד עם המקצוענים read more

אל תעגל פינות. זה לא משתלם. צור שיתופי פעולה עם חברות המאמינות באיכות כמוך.