אודותנו

אודותינו

מי אנחנו
YCS (Yahalom Creative Solutions) הוקמה בשנת 1995 על ידי משה אלקיים ויונית פורם, ועימם צוות מנוסה של מעצבים, מומחי עיצוב ומיתוג באינטרנט ומומחי מסד נתונים. החברה מספקת מגוון רחב של שירותי עיצוב והפקה הן בפורמטים האלקטרוניים והן המודפסים, החל משלב הרעיון והמיתוג, דרך התכנון והעיצוב ועד להפקה בפועל.

בתחילת הדרך פעלה החברה כסטודיו לעיצוב גרפי בשם "סטודיו יהלום", ועיקר עיסוקה היה בייצור חומרים מודפסים - הן לצורך שיווק ופרסום, והן לארגונים בתחילת דרכם. בנוסף התמחתה החברה בהדמיות תלת ממדיות, בעיקר למגזר האדריכלות.

ההתפתחות הטכנולוגית הביאה את YCS להתמקצע בתחומי עיסוק נוספים, בעיקר מבוססי רשת. לצורך כך גייסה החברה, לצד צוות המעצבים, גם צוות של מומחי אינטרנט ובסיס נתונים. "הכוונה שלנו", אומר משה אלקיים, "היא לאמץ את המהפכה הטכנולוגית המתנהלת בתחום התקשורת, ובו-בזמן להבטיח את הישארותנו בחוד החנית של עיצוב מתקדם."

כיום, YCS מעצבת ומייצרת פלטפורמות שיווקיות מגוונות כמו אתרי אינטרנט פונקציונליים לקידום מכירות, פרזנטציות אודיו-ויזואליות, פרסומות בפורמט מודפס או אינטרנטי, ביתנים לתערוכות, אריזות ואלמנטים של זהות חזותית, וכן מוצרי דפוס כמו מגזינים, עלונים, חוברות, דוחות שנתיים וקטלוגים. לקוחות החברה מגיעים מכל מגזרי המשק, בדגש על ענף היהלומים והתכשיטים בו רכשה החברה התמחות מיוחדת.

מעטות הן החברות בתחום העיצוב אשר יכולות להציג מוצר בלעדי שהינו פרי פיתוח ומחקר עצמאי משלהן. YCS גאה בכך שבשנת 2009 הציגה לשוק את EasyStock - מערכת למסחר אלקטרוני, לשימוש ענף היהלומים ותכשיטים, המאפשרת לחברות להעלות את המלאי שלהן לאתר החברה ולנהל מסחר ומעקב מלאי באופן מקוון. מאז הותקנה המערכת בעשרות עסקים וזוכה לשבחים על יכולותיה

YCS מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים, העונים על כל צרכי השיווק והתקשורת הארגונית, לרבות עיצוב גרפי, תכנון אסטרטגי, תכנות ותוכן.

 

 

עיצוב שמזמין תוצאות

פילוסופיית העיצוב שלנו גורסת כי הרושם שמשאיר העיצוב גורם לצופים להגיב אליו. רושם עוצמתי מזמין את הצופים להיענות בחיוב ומעודד אותם לפעול.

תמיכה מלאה

אנו עומדים מאחורי כל הבטחה שלנו. אנו מתחייבים לספק לך את רמת השירות הגבוהה ביותר, בכדי להבטיח תמיכה מלאה בפעילות העסקית שלך.

ידידותי למנועי חיפוש

גם אתר האינטרנט המושקע ביותר לא יביא לך עסקים אם אינו מופיע בעקביות בראש מנועי החיפוש ברשת. האתרים שאנו מתכננים ובונים מבוססים על כלים ידידותיים למנועי חיפוש, המקלים על מציאתם ושיפור המיקום שלהם.

 
 
YDvash
Vivial
LLD
Kuperman Bros.
Bursa
Moshe Namdar
S. Schnitzer