פתרונות מבוססי רשת

אם אתה יודע מה אתה צריך באינטרנט – המומחים שלנו יבנו את זה עבורך. אם אתה עדיין לא יודע, אנחנו נעזור לך להגדיר את הפתרונות הטובים ביותר בשבילך ואז נבנה אותם. Ycs מציעה מגוון רחב של פתרונות עסקיים מבוססי אינטרנט – שילוב מנצח בין חזות מרשימה ותפעול פשוט ונוח. הפתרונות הטכנולוגיים שלנו כל כך ידידותיים ונוחים לתפעול, עד שקשה להבחין כמה תחכום וחדשנות מסתתרים מאחוריהם. הודות לפתרונות אלו באפשרותך לספק ללקוחותיך מגוון רחב של שרותי מסחר און-ליין, בכל רחבי העולם, 24 שעות ביממה.

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים

אתר האינטרנט הוא חלון הראווה שלך לעולם. אנו מתמחים במגוון רחב של שרותי עיצוב, בנייה ותכנות אתרים, החל מאתרי תדמית פשוטים המספקים נוכחות בסיסית ברשת ועד אתרים אינטראקטיביים מתקדמים, עם זרימה דינמית של מידע ומסחר.
 

ניהול תוכן

אתר אינטרנט הוא סביבה דינמית שבה הנתונים והמידע מתעדכנים כל העת. אנו משלבים באתרים שאנו בונים מערכות ניהול תוכן מתקדמות (CMS), המאפשרות ללקוחות לנהל בקלות בעצמם את הטקסטים והתכנים חזותיים באתר.
Content Management
 
מסחר אלקטרוני

מסחר אלקטרוני

מחפש דרכים חדשות להגדלת המכירות ברשת? YCS מספקת לך פתרונות מסחר אלקטרוני המותאמים לצרכיך ומאפשרים לך גם להציג את מוצריך וגם לנהל את המכירות, וזאת תוך כדי ניהול ממוחשב של המלאי. התמחותנו בתחום הגיעה לשיא עם פיתוחה של EasyStock™ , סדרת יישומים למסחר אלקטרוני בשילוב ניהול מלאי, לתעשיית היהלומים והתכשיטים ולתחומי מסחר נוספים. לפרטים נוספים בקרו באתר EasyStock